Hakkımızda

Babamın Bahçesi Mersin’in Akdeniz ilçesine bağlı Yeşilova köyünde yer alan 1983  yılından beri tarımsal üretim faaliyetleri gerçekleştiren bir işletmedir.

Bahçemizde ağırlıklı olarak narenciye ürünleri üretilmektedir. Ayrıca nar,zeytin,badem,kayısı,ayva gibi meyveler ve çeşitli sebzeler de yetiştirilmektedir. Bizler ikinci nesil çiftçiler olarak 2015 yılında kurduğumuz Babamın Bahçesi Tarım ve Gıda Ürünleri Pazarlama San.Tic.Ltd.Şti ile yetiştirdiğimiz bu güzel ve sağlıklı ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize direkt olarak ulaştırma gayreti içine girdik.


Biz babaminbahcesi.com olarak tarımsal üretim ve pazarlama süreçlerinde insan sağlığına zarar verecek tüm uygulamalardan özellikle kaçınıyoruz ve sitemizde de bu sebeple şimdilik kendi bahçemizde üretmediğimiz hiçbir ürünü satmıyoruz. Bu yüzden babaminbahcesi.com un ürünleri miktar olarak sınırlı ve de o doğrultuda değerli. Kendi mutfağımızda kendi soframız için ürettiklerimizi siz değerli dostlarımızla paylaşmak yola çıkış noktamız.


Tarımsal üretim faaliyetlerinin bu ağır ekonomik şartlarda her geçen gün daha da zorlaştığı ülkemizde çağımızın mecralarını kullanarak ürünlerimizi değerlendirmek ve her koşulda üretime devam etmek istiyoruz.


Umarız üretim sırasında sarf ettiğimiz emek ve alın terimiz ürünlerimiz ile sağlık ve afiyet olarak siz değerli dostlarımıza ulaşır.

Destekleriniz için teşekkür ederiz.