Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Sipariş Verebilirim?
www.babaminbahcesi.com sayfamıza girerek dilediğiniz ürünü seçerek sepete ekle butonuna tıklayarak alışverişlerinize devam edebilir ya da alışverişinizi satın alma işlemi ile tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz 0532 345 8769 nolu WhatsApp sipariş hattımızdan ya da Instagram DM ile sipariş verebilirsiniz. 

Siparişlerimi nereden görebilirim?
Siparişlerinizi, sitemizin ana sayfasında "Hesabım" kısmında yer alan "Siparişlerim" e tıklayarak görebilirsiniz.

Ödemeyi nasıl gerçekleştirebilirim?
babaminbahcesi.com sayfasından yapacağınız alışverişlerinizde PayTR aracılığı ile kredi kartınızla güvenle yapabilir, kapıda ödeme seçeneğine tıklayarak teslim sırasında kargo şirketine ya da havale ile tarafımıza ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişlerim bana nasıl ulaştırılacak?
Siparişlerinizi tamamlayıp satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra vermiş olduğunuz adrese kargo ile en geç 2-3 gün içinde teslim edilecektir. Teslimatın geciktiği durumda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hasarlı ürünlerin iadesi oluyor mu? Nasıl iade edebilirim?
www.babaminbahcesi.com üzerinden satın alınan ürünler sadece www.babaminbahcesi.com ‘ a iade edilebilir. Taze meyve ürünlerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ambalaj tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek www.babaminbahcesi.com a iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Taze meyvede iade olmayıp kullanılmayacak durumda olan meyve miktarı müşteriye gönderilecektir.

Şifremi unuttum/bilmiyorum, siteye nasıl giriş yapacağım?
Şifrenizi unuttuğunuz ya da bilmediğiniz durumlarda, giriş sayfasında bulunan "Şifremi Unuttum" butonuna tıklamanız ve sistemimize üye olduğunuz e-posta adresinizi açılan sayfadaki kutuya yazmanız yeterlidir. 

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?
babaminbahcesi.com sitesi üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.

Sipariş adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?
Sipariş adresinizi "Hesabım" sayfasında bulunan "Adreslerim" bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında "Yeni Adres Tanımlamak İstiyorum" butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Ancak girdiğiniz bu adres; adresi güncelledikten sonra vereceğiniz siparişler için geçerli olacaktır.

Satın aldığım ürünü yurt dışına gönderebilir misiniz?
www.babaminbahcesi.com üzerinden sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.